We tellen samen af naar het WK Turnen dat op 30 september start. Kan je niet wachten tot dan en wil je al vroeger WK vibes ervaren? We got you! Gymfed staat vanaf mei op verschillende locaties in België met tal van toffe activiteiten én bovendien kan je ook tickets scoren voor het WK!

Get moved by Antwerp, get moved by motion!

Juli & augustus - Roadshow Vlaamse kust

Tijdens de maanden juli en augustus kan je Gymfed spotten op de zeedijk van 5 kuststeden. Samen met een heleboel sportfederaties zorgen wij ervoor dat jij en je gezin een fantastische dag hebben. Heb jij ook zoveel zin in een zomer vol sport, spel en plezier met het hele gezin? Wij ook! We zijn in volgende vier badsteden aanwezig:

  • Westende 13 juli
  • Oostende 20 juli
  • Blankenberge 24 juli
  • Nieuwpoort 9 augustus
  • Wenduine 9 augustus

Samen maken we er een sportieve topzomer van!

September - Roadshow & wereldrecord 'langste airtrack'

Dit najaar komt het WK Turnen, dé gymnastiekcompetitie van het jaar, naar Antwerpen. In aanloop naar dit unieke sportevenement, zetten we samen met Sporting A alle Antwerpenaars graag in beweging. Zo organiseren we op 9 september een heuse Roadshow en wereldrecord 'langste airtrack' op het MAS in Antwerpen. Wat mag je verwachten?

  • 12 uur lang plezier op een ultralange airtrack
  • Tickets te winnen voor het WK Turnen
  • Demo's en initiaties parkour

Een dag plezier met je club of gezin. Jij bent toch ook van de partij? Meer info volgt in mei.